W Impro 101 przeczytasz wpisy na temat podstaw improwizacji scenicznej, czyli wszystko co powinieneś wiedzieć zanim zabierzesz się za pierwszy występ przed publicznością.

Podjąłeś decyzję, że chcesz zajmować się impro? Może byłeś na jakichś warsztatach, występach lub może po prostu, tak jak ja dawniej, oglądałeś Whose Line is it Anyway? Nieważne jaki jest twój powód, podjąłeś dobrą decyzję. Co prawda nie jest to proste wyzwanie, ale długoterminowo daje ogrom satysfakcji i chwilowej scenicznej wolności.

W dziale Impro 101 otrzymasz porcję podstawowych informacji. Wpisy zwykle umieszczam spontanicznie, bez zaplanowanego porządku, natomiast, poniżej znajdziesz spis treści, które je trochę porządkuje (i który uzupełniam stopniowo wraz z nowymi wpisami). Jak zawsze na początku każdej drogi, pewnie nasunie ci się sporo pytań. Proszę zadawaj je w komentarzach, pod konkretnymi wpisami. Nie zawsze odpowiem w tym samym dniu, ale jeżeli będę mógł udzielić sensownej odpowiedzi, to chętnie ci pomogę.

Spis treści:

Wstęp

Oferty – akceptowanie i blokowanie

Platforma i pierwsze scenki

Zasady impro

Podejście do impro i ćwiczeń

Warto zobaczyć lub przeczytać:

 

Please like & share: