Książka „Praktyczna Improwizacja„, którą napisałem razem z Arturem Królem, jest już ponad 4 miesiące na rynku. Od tego czasu pojawiło się trochę recenzji i opinii na blogach. Chciałem się z wami podzielić pierwszymi z brzegu trzema recenzjami, które znalazłem w google, wpisując hasło „praktyczna improwizacja recenzja”.

Po książkę na pewno sięgną osoby zainteresowane wystąpieniami publicznymi oraz stawiające na rozwój wewnętrzny. To pewne! Zachęcam jednak do uważnego przestudiowania książki Mącznika i Króla kolejne dwie grupy – czytelników walczących z problemem nieśmiałości oraz tych pragnących pozbyć się ze swoich konwersacji momentów, w których zapada krępująca cisza.

Pełna treść recenzji na stronie:  NapiszTekst.pl

Czytając ją prawdopodobnie wiele razy pomyślisz, że opisywane zachowanie to dokładnie to co sam robisz albo obserwujesz u innych, ale -co ważniejsze- teraz będziesz potrafił połączyć je w spójne wzorce. Dzięki temu, przy odrobinie chęci, możesz dokonać naprawdę ciekawych zmian w swoich relacjach.

Pełna treść recenzji na stronie: MoznaPrzeczytac.pl

Praktyczna improwizacja” to książka w pewnym sensie rewolucyjna.

Do tej pory wszystkie „nowości” rozwojowe sprowadzały się do banalnego powtarzania tych samych bzdetów: musisz uwierzyć w siebie, wyznaczyć sobie cel i odniesiesz sukces. Szczególnie gdy piszesz książki o tym, jak ważne jest uwierzyć w siebie, wyznaczyć sobie cel… Tym razem mamy coś całkowicie nowego, co w żaden sposób nie odnosi się do publikacji obecnych na rynku. Dość powiedzieć, że w bibliografii jest tylko 5 anglojęzycznych pozycji, które cholernie ciężko dostać w Polsce.

Gdyby ta książka wyszła w USA, byłaby hitem

Pełna treść recenzji na stronie: Progresywnie.pl

Na koniec. Jeżeli chciałbyś się podzielić swoją opinią na temat książki, to zapraszam do komentowania tego wpisu oraz zostawiania opinii na stronie wydawnictwa SENSUS.

Please like & share: